Aizdevums internetā – kā tad izdarīt pareizo atlasi?

Pat tagad ne visu banku piedāvājuma klāstā ir aizdevumi online, šodien tas biežāk jau ir nebanku kredītiestāžu piedāvājuma klāsts. Kredīts online ir parocīgs variants, kā var iegūt nepieciešamo summu minimālā laikā, taču arī tagad daži klienti vilcinās to izmantot. Pieteikšanās aizdevumam, izmantojot tiešsaisti, neatšķiras no kredītiestādes apmeklēšanas. Tiek sastādīts pieteikums, saņemts apstiprinājums un tad nauda. Visas darbības notiek izmantojot i-banku vai personīgo klienta kontu.

Kā vēl viens plus ir tajā, kad pieteikumu var iesniegt uzreiz vairākās kredītiestādēs. Šis apstāklis būtiski palielina apstiprināšanas iespējas. Zemāk mēs aprakstīsim, tieši ar ko tad īsti aizdevums online atšķiras savā starpā no banku kredīta, un kam tieši jāpievērš pastiprināta uzmanība, piesakoties kredītam.

Aizdevums online – plusi un mīnusi

Runājot par plusiem un mīnusiem, ko sms kredīti vai arī citi aizdevumi online sevī slēpj, sākumā jākoncentrējas uz trūkumiem. Tad šeit galvenās briesmas rodas kredītņēmēja neuzmanības dēļ. Šeit tiek pieteikts aizdevums, bet nemaz nav izlasīti līguma noteikumi. Bieži vien, protams, lai pievilināt klientus, tiek uzrādīts min % daudzums. Izpētot nosacījumus, % izrādās ievērojami augstāks. Kā vēl viena problēma attiecas uz personiskās informācijas nodošanu krāpniekiem. Aizsargāt sevi no krāpniecības tomēr ir vienkārši. Kredīts internetā jāformē vien pie drošām kreditēšanas iestādēm.
Plusi:
Iespēja piedalīties dažādās akcijās, kā arī sezonālos piedāvājumos;
pieteikuma izskatīšanas ātrums, kā arī momentāla naudas saņemšana uz kontu;
spēja izvēlēties kredītu bez liekiem dokumentiem vai pat ar kredītvēsturi, kas bankas neapmierinātu;
šeit nav vajadzīgs doties uz kredītiestādes filiāli.
Saņemot karti ar kredītlimitu, ir variants saņemt samazinātu procentu likmi un ilgāku atmaksas periodu. Ir bankas, kas var piedāvāt jauniem klientiem nenākt parakstīt līgumu. Bankas kurjers piegādās Jums visus dokumentus uz Jūsu adresi, bet Jūs saņemsiet naudu.
Skaidrs, ka kredīts online ir diezgan daudzsološa nozare, kas ļauj saņemt izdevīgus nosacījumus. Taču, lai pasargātu savas intereses, būs cītīgi jāpārlasa visi tie dokumenti, un pirms izvēlēties kreditēšanas iestādi, uzziniet vairāk par atsauksmēm. Apsveriet ne tikai % likmi, bet arī kopējo summu, ko nāksies pārmaksāt, tā var ietvert komisijas maksu vai papildu pakalpojumus.

Ar ko gan SMS kredīts atšķiras tieši no cita veida kredītiem?

Ātrā mobilo komunikāciju attīstība un ātrie kredīti ļāva izveidot neparastu “bērnu” – SMS kredītu. Nepārprotamas tādu aizdevumu plusi būs iegūšanas vieglums, pateicoties ātrai un vienkāršai pieteikuma izskatīšanas procedūrai. Faktiski tas ir aizdevums, kas balstīts uz uzticību klientam. Nav nepieciešams vākt nekādus apliecinājumus, taču, ja sms kredīts tiek atteikts, šādu atteikumu var viegli uztvert. Pastāv arī redzami trūkumi: augstās aizdevuma izmaksas, tā kā aizdevējs vēlas ne vienīgi pelnīt naudu ar procentiem, taču arī sevi apdrošināt pret saistību nepildīšanas risku, kas tad šajā gadījumā ir diezgan liels. Un parāds jau būs jāatmaksā ļoti ātri parasti līdz gadam, bet maksimālā summa ir maza. SMS kredīti var būt arī krāpnieciski, tādēļ, pirms iesniegt pieteikumu, rūpīgi izpētiet visu. Kā piemēram, mēģiniet uzzināt vairāk internetā par potenciālo kreditētāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *