Divi bingo laimesti desmit dienu laikā

Veiksme var uzsmaidīt visiem. Ikviens, kas ir spēlējis bingo, saprot, ka viss, kas ir nepieciešams uzvarai ir tikai pārdesmit laimīgu skaitļu kombinācijas attālumā. Uzvaras iespējas vienmēr ir vienlīdz augstas. To ļoti labi pierāda Lielbritānijas iedzīvotājas, četru bērnu mammas Anitas Kempbelas stāsts par veiksmi bingo spēlē.

 

Anita Kempbela ir četru bērnu māte, kas nekad dzīvē iepriekš nebija pievērsusies online kazino vai bingo spēlei vai spēlējusi jebkāda veida veiksmes vai prasmes spēles uz naudu. Sievietei naudas nekad nav bijis daudz un viņa dzīvojusi uz maziem ienākumiem, tāpēc šādām izklaidēm nekad nav atlicis finansiālā pamata.

 

Kad beidzot Anita izlēma pamēģināt savu laimi bingo – veiksme nebija ilgi jāgaida. Desmit dienu laikā viņa kļuva par miljonāri, divos piegājienos laimējot vairāk kā pusmiljonu mārciņu bingo spēļu laikā. Pirmais bingo laimests Anitai izrādījās liktenīgais – jau divas dienas pēc online bingo konta atvēršanas viņa ieguva gandrīz 600 000 mārciņu lielu laimestu.

 

Saprotami, viņai likās, ka šāda veiksme nevar būt nejaušība, tāpēc viņa turpināja spēlēt. Pēc nedēļas veiksme uzspīdēja vēlreiz, kad viņa ieguva savu otro bingo laimestu. Arī tas izrādījās ļoti veiksmīgs un viņa ieguva 552 000 mārciņas, kopā desmit dienās nopelnot vairāk kā miljonu.

 

Pēc uzvarām Anita atzina, ka tas viss joprojām ir kā sapnis. Ar lielajiem bingo laimestiem viņai ir izdevies atteikties no sava mazā īrētā dzīvokļa un beidzot iegādāties savu īpašumu. Tāpat viņai ir radusies iespēja nokārtot parādus, ar bingo laimestiem nomaksājot gan vecus parādus par veselības aprūpes pakalpojumiem, gan atmaksājot kredītkartē iekrātos parādus. Papildus, bingo laimests viņai ir devis iespēju finansiāli palīdzēt arī saviem radiniekiem.

 

Pēc lielo laimestu iegūšanas, Anita neslēpj, ka nav beigusi spēlēt bingo un turpina katru nedēļu aizpildīt bingo biļetenus. Ņemot vērā viņas lielo veiksmi, ir pilnīgi saprotami, kādēļ viņa turpina šo viņai tik ļoti ienesīgo nodarbošanos. Iespējas uzvarēt bingo visiem ir vienādas. Šis stāsts ir iedvesma visiem, kas uzskata, ka veiksme nekad nebūs viņu pusē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *