Kādam tieši būtu jābūt, tik tiešām uzticamam atslēgu servisam?

Vai pēc grūtas dienas nevarat pamest savu dzīvokli vai varbūt nokļūt mājoklī? Vai varbūt slēdzene var būt izlūzusi, vai mehānisms būs iestrēdzis, vai pati atslēga nolūza un palika slēdzenes iekšpusē? Vairumā gadījumu pirmā ideja būs zvanīt mājas saimniekam vai arī pašam censties uzlauzt ārdurvis. Tomēr durvju atvēršana pašrocīgi var arī novest pie durvju ailes bojājumiem un vajadzību nekavējoties mainīt viņas. Tomēr mājoklis nemaz nav tas vienīgais, kur var neiekļūt iekšā. Ko tieši pasākt, kad auto atvēršana nemaz nav iespējama, bet atslēgas ir vai iekšā automašīnā, vai varbūt bagāžas nodalījumā? Kādā veidā atvērt mašīnas durvis, kad slēdzene būtu iestrēgusi? Priekš tam eksistē sos durvju atvēršana, kas sniedz palīdzību cilvēkiem šādās sarežģītās situācijās.

Lasīt vairāk – https://sosservice.lv/

Kas tieši var slikti ietekmēt slēdzenes?

Durvju slēdzenes bojājuma iemesli var būt diezgan dažādi. Reizēm durvju atvēršana var neizdoties, korpuss var saplaisāt, arī sviras bloķēšanas mehānisms varētu salūzt. Taču visu tiešām var novērst, un arī durvju remonts nemaz nav tā briesmīgākā lieta. Bet, kādi tieši cēloņi varētu būt durvju slēdzenes salūšanai? Mēlīte slēdzenei neaizkrīt, durvīm aizveroties. Iemesls var būt nepietiekams atveres diametrs. Šeit būs tieši cītīgi jāurbj un jāpārvieto dzelzs plāksne. Iemesls arī var būt ārdurvju vērtnes galā esošais fiksators vai tas, ka tieši šīs durvis ar laiku nomainīja savu slīpumu. Arī ilgstošas izmantošanas periodā mehānisms var vienkārši nolietoties. Slikta atslēgas pagriešana un durvju slēdzenes iestrēgšana būs saistīta jau ar tās atsevišķu daļu kustību. Būs nepieciešams izņemt slēdzeni, pietiekami iztīrīt visus tās elementus, detaļas ir jāieeļļo un jāuzstāda slēdzeni sākotnējā vietā. Durvju slēdzenes iesprūšana, diemžēl šinī gadījumā būs vajadzīgs atslēgu serviss vai, piemēram, nomaiņa.
Svarīgākais, kāpēc auto atvēršana var būt apgrūtināta, būtu saistīts vai ar signalizāciju vai arī mehānisko atslēgu. Ko var sekmēt arī tas, ka tieši mašīna ļoti stipri tika aiztaisīta ciet vai arī ar mašīnas parasto atslēgu notika jebkādi mehāniskie bojājumi. Bet jebkurā situācijā, labākais variants šeit jau ir tieši sos durvju atvēršana, kur tad profesionālis varēs atvērt automašīnu, bet tam nebūs izdarīti jebkādi bojājumi.

Vajadzīgs profesionālis? Durvju serviss pie speciālistiem

Pamata kritēriji, kuriem jāatbilst kompānijai, kas tad nodrošina ārdurvju apkopi, būtu šādi:

  • Pilnvērtīga mājas lapa tikai ar labu satura informāciju tajā. Cienījama vieta rūpējas tieši par iespaidu, ko tieši tā var atstāt uz pastāvīgo pircēju;
  • Uzņēmuma darbības uzsākšanas gads. Jo vecāks tas ir, jo minimālāka būs varbūtība saskrieties ar krāpniekiem;
  • Būtu jāvērš pastiprināta uzmanība šeit, lai pats slēdzeņu servisa darbinieks, noņemot tieši no ārdurvīm slēdzeni, nepazūd, jo bieži vien gadās, ka beigās zvana un vēl pieprasa lielu summu, gan par jaunu slēdzeni, gan par savu darbu;
  • Pastāv pieejama saziņas veidlapa, telefona numurs, savlaicīgas konsultantu atbildes uz neskaidrībām;
  • Lasiet klientu atsauksmes jau par kompāniju, kur tiek piedāvāts durvju remonts kā arī sos durvju atvēršana;
  • Esiet klāt, līdz ko notiek auto, durvju vai seifa atvēršana, sekojiet līdzi visām darbinieka darbībām;
  • Nomainot durvju slēdzenes, vērsiet pastiprinātu uzmanību viņu iepakojumam: atslēgu komplektam jābūt aizzīmogotam. Speciālistam jāatver tas klienta acu priekšā, vai varbūt to dara klients tieši pats.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *