KAS IR ĪSTS SUSHI?

06Mūsdienās suši vairs nav nekāda eksotika, bet normāla ikdienas uztura sastāvdaļa, kas atrodama lielveikalos, pasūtāma restorānos kā arī sushi var viegli pagatavot arī mājās. Lai suši pagatavotu mājās, atliek vien iet uz tuvāko veikalu un iegādāt visu nepieciešamo, tai skaitā savas iecienītākās zivis un dārzeņus. Ja izvēlaties nobaudīt šo japāņu ēdienu pirmo reizi, bez šaubām var veidoties apjukums un mulsums, redzot plašo piedāvājumu, bet satraukums ir lieks, jo katrs restorāns, kurā tiek gatavots sushi, savus klientus iepazīstina ar rollu sastāvu, ierakstot to ēdienkartē.

Uzzini vairāk – https://www.sushibrothers.lv/

SUSHI RECEPTES.
Nepareizi domāt, ka sushi ir tikai mazs zivs gabals ietīts rīsos un jūraszāļu lapā, jo patiesībā, tas noteikti ir veselīgs un garšīgs ēdiens ko var pasniegt ar dažādiem pildījumiem, pie tam, ēdams gan silts, gan auksts. Suši noteikti ir izplatīts ne vien ar to, ka tas noteikti ir ļoti garšīgs un pat veselīgs ēdiens, bet arī ar to, ja izvēlaties to gatavot pats, ir dota vaļa fantāzijai un sev tīkamu sastāvdaļu izvēlei. Gatavojot suši mājās, iedvesmu var smelties no jau baudītiem ēdieniem vai meklēt sushi receptes tiešsaistē. Vispopulārākie un vieglāk pagatavojamie suši ir rolli ar lasi un arī gurķi vai arī kādu citu dārzeni. Sushi rolliem rīsi mēdz būt gan iekšpusē, gan ārpusē, tie var būt garnēti ar masago ikriem vai sēkliņām. Pēdējā laikā ļoti pieprasīti noteikti ir ceptie kā arī karstie rolli. Tie visbiežāk tiek cepti tempura mīklā vai pasniegti ar kausēta siera piedevu uz tiem. Suši ir draudzīgs ēdiens arī vegāniem kā arī veģetāriešiem. Šādos brīžos sushi var gatavot ar tofu un dārzeņiem.

SUŠI SETI UN AKCIJAS AR PIEGĀDI.
Ja nebūs vēlmes vai arī izdevības sushi pagatavot pašam, ir iespējams tos pasūtīt no dažādiem sushi restorāniem. Dažādi suši restorāni Rīgā piedāvā vien ēdienu piegādes pakalpojumu, bez iespējas paēst uz vietas, kas ir ērti kā arī šādi ir iespējams apkalpot daudz vairāk pircēju. Šādā veidā noteikti ir daudz ātrāk iespējams apkalpot klientus kā arī piedāvāt salīdzinoši lielu ēdienu klāstu, tajā skaitā ļoti iecienītos sushi komplektus, jeb setus. Arī sushi akcijas piedāvājumi noteikti ir ļoti pieprasīti un izplatīti. Būsim atklāti, sushi nebūs tas lētākais ēdiens ko pasūtīt restorānā, bet, ja iegādājaties suši setu, kurā ir dažāda tipa sushi, ir iespējams nobaudīt pat tādus, kuri ēdienkartē varbūt ir nedaudz dārgāki. Sushi piegāde Rīgā ir sadalīta zonās, un arī, jo lielāks pasūtījums, var saņemt bezmaksas piegādes variantu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *