Kolagēns – skaistai un jauneklīgai ādai

Ja Jūs esiet veselīgas ēšanas noteikumu fans, šajā gadījumā bez šaubām esiet manījuši, cik uztura bagātinātāji kļūst pieprasīti, īpaši kolagēns. Kas tad īsti būs kolagēns? Viennozīmīgi tas ir visplašākais olbaltums mūsu organismā, kurš nodrošina ādas, kaulu, skrimšļu, locītavu, nagu un audu jaunību un elastību. Šis ir saistošo audu būtība un vēl veido 1/3 cilvēka ķermeņa olbaltumvielu un apmēram 80% no ādas. Vairāku faktoru ietekmē, piemēram, vecums kā arī liela fiziska aktivitāte var arī šīdināt dabisko kolagēnu. Kā arī dabikā kolagēna trūkums, kas tad ir zarnu daļa, varētu veicināt pārtikas pārstrādāšanas problēmas organismā. Tādēļ parasti cilvēkus piesaista kolagēna pulveris vai, piemēram, dzeramais kolagēns, mēģinot tādā veidā uzturēt savu veselīgu organismu.

Uzzini vairāk – https://kolagens.lv/

Pareizā kolagēna lietošana tieši pēc to tipiem

Kāda veida eksistē kolagēna veidi? Ir daudz kolagēna veidu, bet pieci tiek uzskatīti par visizplatītākajiem. 5 visbiežāk sastopamie veidi iekļauj I, II, III, IV, V tipa kolagēnu. Šie kolagēna tipi tomēr ir absolūti neaizstājama organisma sastāvdaļa. 1. tipa pats kolagēns ir visvairāk sastopamais olbaltums, kas ir cilvēkos. Tas palīdz veidot ādu, kaulus, cīpslas, asinsvadu sienas un citus saistaudus. Ja mums nepieciešams kolagēns ādai un matiem, šajā gadījumā I tips būs vislabākā opcija. Kāda tieši veida uztura bagātinātājs – kolagēns ir uzskatīts par visvieglāk absorbējamo? Atbilde ir zivs vai jūras dabiskais kolagēns. Ja Jums vajadzīgs kolagēns locītavām, tas būs 2. tips, kurš ir svarīgākais kolagēns skrimšļos. Tie uztura bagātinātāji, kuri satur vistas kolagēnu, piem., putnu kaulu buljona kolagēna pulveris, ir svarīgākais II tipa kolagēna avots. 3. tips jau ir fibrilārs dabiskais kolagēns, kas ir pamata cilvēka ādas un iekšejo orgānu sastāvdaļa, kas tiek atrasts tanīs pat vietās, kur pirmais tips. Piektā. tipa kolagēns ir un būs būtisks grūtniecēm placentas veidošanā. Svarīgākais jau ir zināt, vai Jums nepieciešams kolagēns matiem vai locītavām un piemeklēt priekš sevis piemēroto tipu.

Kolagēns locītavām vai nagiem – kā pasūtīt?

Kolagēna lietošanai eksistē neskaitāmi daudz norāžu, bet, piemēram, pirms kolagēns tiek pirkts, vesiet īpašu vērību sekojošiem apstākļiem. Kāda tieši veida kolagēns būtu dominējošais, atceraties, ka pirmie 3 veidi ir it īpaši būtiski mums visiem. Olbaltumvielu izcelsme – dzīvnieku dabas pats kolagēns, kurš ražots no liellopa, tādā pat veidā kā olu kolagēns, būs cenas ziņā lētāks un visticamāk izraisa alerģiskas reakcijas. Tāpēc tiesi jūras produktu kolagēna lietošana būtu labaka. Ikkatrs dabiskais kolagēns, it īpaši kolagēna pulveris varetu būt ar nepatīkamu smaku, līdz ar to ražotāji sastāvam bieži liek klāt sintētiskas smaržvielas, kas tad samazina produkta kvalitāti. Kad būs meklēts kolagēns, pirkt vislabāk to, kam tieši ir dabisks sastāvs bez jebkādiem ķīmiskiem maisījumiem. Un, protams, būtisks būs ne vien kolagēns, atsauksmes būs ne mazāk svarīgas, un arī tad kolagēna lietošana atnesīs vēlamo rezultātu. Turklāt atsauksmes būtiski izlasīt arī par interneta veikalu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *