KVALITATĪVA RIEPU UN DISKU MONTĀŽA RĪGĀ

Par riepu stāvokli savai automašīnai ir nepieciešams pārliecināties regulāri, lai uz ceļa braukšanas laikā nerastos lieki pārsteigumi. No decembra līdz martam ir obligāta prasība lietot ziemas riepas, taču, viss atkarīgs no patiesajiem laikapstākļiem aiz loga, nevis kalendārā. Uz vasaras riepām ieteicams pāriet tad, kad dažas dienas ir bijis siltāks par +7 grādiem, taču uz ziemas riepām, kad stabiņš ir noslīdējis zem šīs atzīmes. Vairāk informācijas par uzņēmuma pakalpojumiem skatīt šeit – (https://mmkserviss.lv/pakalpojumi/), kā arī zemāk rakstā!

RIEPAS UN DISKI

Riepas nevar iztikt bez diskiem un otrādi, tādēļ loģiski, ka riepu un disku apkopes pakalpojumi tiek sniegti kopā. Disku remonts tiek piedāvāts jebkurā riepu servisā. Saistībā ar diskiem, tiek piedāvāta disku taisnošana, disku remonts pēc deformācijas un bojājumiem, disku slīpēšana, krāsas atjaunošanu jebkurā tonī, pēc klienta vēlmēm. Disku kvalitātei un tehniskajam stāvoklim ir liela nozīme un mijiedarbība ar riepām, gultņiem un arī braukšanas komfortu, tādēļ disku remonts ir jāveic pēc iespējas ātrāk, vislabāk tad, kad bojājums ir konstatēts. Riepu remonts ir servisa darbinieku ikdienas pienākumos. Viss darbs tiek veikts ar kvalitatīvām iekārtām un materiāliem. Lai arī tas var būt izdevīgāks variants par jaunu riepu iegādi, cenu un to, vai labāk iegādāties jaunas riepas, vislabāk noskaidrot pie servisa darbiniekiem. Riepu remonts aizņem vidēji 30 minūtes laika, attiecīgi nebūs jākavē ieplānotās dienas gaitas.

KVALITATĪVS SERVISS KATRAM KLIENTAM

Riepu serviss savu labo vārdu ir iemantojis ne tikai ar kvalitatīvu riepu un disku piedāvājumu, bet arī ar laipnu apkalpošanu un profesionālām konsultācijām, ātru un precīzu darbu. Svarīgi, ka katram pakalpojumam tiek sniegta arī servisa kvalitātes garantija, kas nozīmē to, ka darbinieki savu darbu dara ar augstāko atbildības sajūtu. Riepu un disku serviss tiek veikts ievērojot visus drošības standartus un ar visaugstāko atbildību. Uzticamiem riepu servisa darbiniekiem nebūs problēmu paklausīt un braukt bez bēdu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *