MĒBELE, KAS IR KATRĀ MĀJĀ UN UZŅĒMUMĀ – GALDS

Pēc funkcijām mēdz būt daudz dažādu galdu veidu – piemēram, virtuves galdi, datorgaldi un žurnālgaldi. Tiem ir salīdzinoši skaidras funkcijas, taču ikdienā jau, protams, gadās tā, ka lietojam šīs mēbeles arī daudz plašāk – gadās, ka galds kļūst par mantu uzglabāšanas vietu, citreiz tas noder bērniem, spēlējot paslēpes, un citreiz mēs uz galda pat sēžam. Viena mēbele, bet tik daudz risinājumu, kā mēs to izmantojam!

Apskaties piedāvājumu – https://www.dizainakresli.lv/produkti/galdi

Galdam ir ļoti daudz funkciju, vēl jo vairāk, galds ir arī estētisks akcents, tāpēc ieteicams izvēlēties galdu, kas gan labi kalpo, gan labi izskatās. Turklāt galdi mēdz krasi atšķirties gan pēc materiāliem no kā tie veidoti (piemēram, koka galdi, kas tiks izmantoti vairākās paaudzēs vai žurnālgaldi no liekti līmētā finiera, kas būs viegli pēc svara), gan formas ziņā (piemēram, klasiski taisnstūrveida galdi vai eleganti ovāli), gan izmēru un krāsas ziņā (sākot no nelieliem kafijas galdiem un beidzot ar apjomīgiem konferenču galdiem).

Mēbeļu ražotājs dizainakresli.lv ir uzņēmums no Latvijas, tiecas apvienot pasaules labākā dizaina paraugus ar pašmāju kvalitāti. Te nopērkamos galdus var atšķirt pēc plūstošajām līnijām, kas izskatās izcili, un nemainīgi augstajiem kvalitātes standartiem, kas gādā par galdu izturību. Dizainakresli.lv mājaslapā redzēsiet gan virtuves galdus, gan ēdamgaldus. Bet kas te tik ļoti atšķiras? Pirmkārt, atšķirība ir galdu funkcionalitātē – ja ēdamgalds būs piemērots arī viesistabai, tāpēc tam ir ir jāizceļas arī ar savu eleganci, tad virtuves galds primāri ir paredzēts gatavošanai vai ļoti mazām ēdamtelpām. Šo iemeslu dēļ dizainakresli.lv piedāvā virtuves galdus ar metāla kājām, kas ir stabilas un izturīgas, kā arī salīdzinoši mazus virtuves galdus, piemēram, galda modelis “Moriss” ir ideāls risinājums, jo tam ir 1 stabila metāla kāja, bet apaļo galda virsmu pasūtiet nepieciešamajā lielumā.

Ne tikai virtuvē, bet arī birojā galdam ir ļoti liela nozīme. Mūsdienās daudzu cilvēku darba diena paiet pie datora ekrāna, bet nekompetenti iekārtota darba vieta vai neērts galds strādāšanu strādāšanu var padarīt par vistīrākajām mocībām. Tāpēc datorgalda izvēlei jāpievērš pienācīga uzmanība. Dizainakresli.lv piedāvā ASV dizainera Ērika Pfeifera (Eric Pfeiffer) radīto datorgaldu “Wave”, kas ir slavējams vairākos aspektos. Pirmkārt, am ir divi frēzējumi, pa kuriem aizvadīt vadus prom no galda virsmas. Otrkārt, datorgalda izliektā mala nodrošina ērtāku pozīciju jūsu rokai. Treškārt, uz galda virsmas ir paaugstinājums, kas izmantojams kā plauktiņš vai kā vieta monitoram, lai tas būtu ideālā leņķī. Šis vienkāršais un elegantais datorgalds “Wave” izskatīsies labi, gan biroja telpās, gan mājās – tas ir pietiekami kompakts un vienkāršs, lai iederētos jebkur.

Dizainakresli.lv piedāvā vairākus desmitus galdu modeļus, turklāt ar iespēju jums pašam izvēlēties galda virsmas lielumu, pārklājumu vai toni. Ja meklējat mēbeles kādam pasākumam, kas notis tikai vienu reizi, dizainakresli.lv piedāvā arī galdu un krēslu nomu. Visai produkcijai ir iespējama piegāde kā Latvijā, tā ārzemēs, turklāt par visām niansēm iespējams vienoties ar atsaucīgiem un profesionāliem darbiniekiem. Vēl jums derētu zināt, ka ik pa brīdim atsevišķiem galdu modeļiem dizainakresli.lv mājaslapā ir īpašas cenas – izmanto tās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *