Saplīsis auto? Uztici auto remontu sertificētam servisam!

Automašīna tāpat kā cilvēka organisms agrāk vai vēlāk sāks zaudēt pozīcijas dēļ vecuma un būs vajadzīgs remonts un apkope. Aktīva transportlīdzekļa izmantošana var novest pie balstiekārtas, motora vai elektriskās vadības pamata elementu nolietojuma. Protams, ja var, tad iespējams saviem spēkiem labot automašīnu. Bet bieži vien brīvā laika, iespēju vai arī vēlmes izsīkums liek arī mašīnu entuziastam meklēt palīdzību, šinī gadījumā nāk palīgā autoserviss Rīgā un citur Latvijā. Parasti autoservisa izraudzīšanās ir ļoti smags uzdevums, kam nepieciešama kompetenta kā arī praktiska pieeja. Nav jāsteidzas un jāvadās tikai uz mazu cenu, tā kā var notikt, kad auto serviss var piedāvāt nekvalitatīvu darbu. Autoservisa izraudzīšanās ļoti bieži paliek par īstu veiksmes spēli auto saimniekam.

Vairāk lasi – https://carway.lv/pakalpojums/autoevakuators/

Autoservisu tipi

Pilnīgi visi autoservisi jau ir iedalīti trīs pamata grupās – dīleru autoserviss, vairāku mašīnu marku servisi vai tā sauktie privātie servisi un privātas garāžas, kas nav nekur reģistrētas.
Jebkurš automašīnu tirdzniecības uzņēmums specializējas kādā vienā noteiktā automašīnu brendā, dažreiz divās, taču tad tās ir tehniski līdzīgas. Tās jau ir drošas firmas, kas aizņem septiņpadsmit procentu servisu tirgus daļu. Šāds autoserviss izmanto vien oriģinālas detaļās, kā arī speciālu profesionālu inventāru. Lai uzsāktu auto tehnisko apkopi, jebkurš oficiālais autoserviss būs licencēts un arī saņem attiecīgu sertifikāciju, piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Sazinoties ar dīlera automašīnu servisu, Jūs noteikti saņemsiet augstas kvalitātes servisu ar garantijām jebkāda veida darbam. Diemžēl tādu uzņēmumu pakalpojumi nebūs lēti.
Daudzu zīmolu automašīnu servisos būs izdarīts auto remonts neatkarīgi no tā markas, valsts un ražošanas gada. Bieži vien tādas organizācijas sniedz pat garantijas servisu un pilda kvalitatīvu remontu. Protams, tas varētu būt, piem., sertificēts toyota autoserviss, bet tas nav šo auto dīleris. Un, protams, šajā gadījumā pakalpojumu izmaksas būs zemākas nekā tas ir pie dīlera. Tāds autoserviss Juglā atrodams, vai pat arī citā Rīgas mikrorajonā un te varēsiet saņemt tādus pakalpojumus, kā auto diagnostika vai riepu montāža un balansēšana, protams, arī pats auto remonts un arī citi darbi. Šādi autoservisi aizņem apmēram trīsdesmit vienu procentu tieši no visa tirgus.
Visbeidzot ir auto remonts, kas izpildīts garāžā, kura visbiežāk ir neliela remontdarbnīca, kurās strādā dažādi cilvēki. Šeit automehāniķis varētu būt arī pieredzējošs un vēl zinošs, tajā pat brīdī bez nepieciešamās izglītības, turklāt uziet lietpratēju tomēr ir ļoti smags uzdevums. Standartā šādās garāžās tiek izpildīts sliktas kvalitātes auto remonts. Tajā pašā brīdī nebūs sniegtas nekādas garantijas, taču izmaksas šeit, bez šaubām, vienmēr būs mazākas.

Galvenie faktori, kuri ietekmē autoservisa atlasi

Pieejot bezatbildīgi tad kad tiek meklēts autoserviss Juglā, citur Rīgā vai visā Latvijā, ļoti bieži liek autobraucējiem pārmaksāt, nevis ietaupīt. Mazā veikto darbu kvalitāte rada papildus izmaksas. Pareiza autoservisa atlase tomēr ir atslēga Jūsu transportlīdzekļa drošai ekspluatācijai.
Meklējot servisu, būs sākumā jāvērš pastiprināta uzmanība tādiem momentiem:
1)Priekšroka jādod tādam autoservisam, kas tieši specializējas Jūsu auto remontā, kā piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Tie zina visas tāda veida automašīnas nianses un īpatnības;
2)Savāciet maksimālo informācijas daudzumu tieši par servisa darbu. Vērsiet pastiprinātu uzmanību labām un sliktām citu klientu rekomendācijām;
3)Apsveriet pakalpojumu klāsta līmeni, cenas un arī darbinieku zināšanu līmeni. Kvalificēts automehāniķis un auto elektriķis būs Jūsu sirdsmiera garants;
4)Pirmajai servisa telpu un remonta ietas apskatei vajadzētu atstāt pozitīvu iespaidu, tai skaitā vērsiet vērību par iekārtām, kam tad vajadzētu būt augstas kvalitātes un no droša ražotāja.
Atbildīga pieeja autoservisa izvēlē kļūst par labu atslēgu drošai un arī komfortablai auto darbībai. Visbiežāk ir varbūtība kļūt jau par regulāru uzņēmuma klientu, kad veiktā remonta kvalitāte tiešām ir pienācīgā līmenī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *