Vasara nāk klāt, kādi tieši svētki mūs visus sagaida? Jāņu diena un arī Līgo svētki – sameklējam vislabākos apsveikumus!

Ziema ir beigusies un tuvojas Bērnu diena un Vasarsvētki. Mums visiem kalendārs sāk ziņot to, kam ir vārda dienas maijā un jūnijā. Bez tam jūnija beigās mēs sagaidīsim vēl vienus samērā gaidītus svētkus – Līgo un Jāņu dienu. Tie jau ir svētki, kas izsenis latviešiem bija tiešām ļoti tuvi un gaidīti, tieši tas bija saistīts ar mistikas sakāmvārdiem, kā arī tradīcijām. Bet arī šodien mēs ar prieku svinam gan Vasarsvētkus, gan Līgo. Tajā pat brīdī šāda veida svētki ir vienmēr kopā ar jautrām dziesmām un arī skanīgiem dzejoļiem. Kurā vietnē tad to visu, lai atrod? Mūsdienās, kā nerātnās Līgo dziesmas, tā arī apsveikumi Vasarsvētkos, pieejami novēlējumu krājumu mājas lapā, kur bez tam ir ērts instruments dzejoļu atrašanā.

Kādi tad Jāņu dienas dzejoļi ir populāri mūsdienās?

Šodien mums vairāk neinteresē standarta Jāņu dienas apsveikumi. Tiek skatīts kas neparasts un pirms tam nedzirdēts. Populāri paliek arī nerātni Līgo pantiņi, tā kā šādi var pārsteigt kādu, kuram tīk tieši smieklīgi dzejoļi. Mūsdienīgi informācijas portāli savā mājas lapā piedāvā ērtu instrumentu, ar ko varētu atrast, piem., Mātes dienas apsveikumus maziem bērniem. Konkrēti tie būs vienkārši iegaumējami un arī sirsnīgi. Nereti tiek meklēts, kas tieši ir Jāņi, tradīcijas, kuras jau tiek piemērotas šajos svētkos. Līdz ar to vislabākais variants būtu atrast tāda veida novēlējumu krātuvi, kurā būs viss vienuviet, gan Vasarsvētku apsveikumi, gan arī neķītri Jāņu apsveikumi.

Novēlējumu krājumi – kur iespējams atrast to visu?

Meklējot, kas ir Jāņi, tradīcijas bieži vien tiek aizmirstas. Redzot tādu situāciju vairākos dzejoļu krājumos, izvēle krita uz tāda veida informācijas portāliem, kuros ir atrodams viss! Jo, protams, nemaz nav ērti skatīt vienā vietā, kas tad ir Līgo svētki, citā vietā, kad ir Jāņi un vēl kaut kur mēģināt atrast mīļu dzejoli Mātes dienā. Šodien tik tiešām ir mājas lapas, kur varēs sameklēt ne vien kas ir Vasarsvētki, taču ir arī ievērojams dzejoļu krājums, kurā jau ir labākie pantiņi Jāņos. Viennozīmīgi tas ir ērti un vēl taupa meklēšanas laiku. Tad, kad tiks sameklēta tāda veida vietne, ir ieteicams momentā saglabāt to grāmatzīmēs un vēl pierakstīties uz lapas jaunumiem, priekš tam, lai nepalaistu garām jaunus apsveikumus vai arī novēlējumus Jāņos, Līgo svētkos vai citos dzīves notikumos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *