Dzīvokļa drošības risinājumi

Katru gadu Latvijā notiek desmitiem tūkstošu zādzību. Statistika rāda, ka noziedznieki vairums gadījumu nokļūst mājā, izlauzot slēdzeni vai atrodot piemērotu atslēgu, vēl viens izplatīts veids ir iebrukšana caur logiem, ventilācijas atverēm un balkoniem, retāk tie lieto diezgan rupjas durvju uzlaušanas metodes. Noziedznieku profesionalitāte un asais prāts jau ar katru jaunu dienu pilnveidojas, un iebrukšanas daudzums sestdienās un svētdienās palielinās. Tālab savam sirdsmieram, būtu nepieciešams padomāt par mājas drošību un tad izpētīt, kādi tad drošības risinājumi ir atrodami.

Ienāc- https://eurocash1.lv/korporativajiem-klientiem/trauksmes-signalizacijas-poga/

Apsardzes veidi un vēl to izvēles iespējas

Skatoties, kādi tad pastāv drošības risinājumi, mājokļa aizsardzībai, atklājas, ka tieši šo jau ir salīdzinoši daudz. Jūs varat paši sev uzlikt drošības sistēmu vai, piemēram, griezties pie ekspertiem. Pamata atšķirība būs tā, ka, vēršoties kompānijā, Jūs varat būt droši, ka ielaušanās situācijā nāks tūlītēja reakcija un dienests dosies uz apsargājamo objektu. Pretējā gadījumā Jums būs pašiem jāseko līdzi un vajadzības gadījumā jāsauc policija. Aizsardzības veidi iedalās – tehniskā, fiziskā apsardze, inženiertehniskā vai kombinētā apsardze.
Fiziskā apsardze – visi esam redzējusi apsargus tirdzniecības vietās vai arī sargu stāvlaukumā, to arī dēvē par fiziskā veida apsardzi. Parasti fiziskā apsardze tiek izmantota tajā brīdī, kad būs nepieciešama sardze kādā sabiedriskā pasākumā, vai, piemēram, jātransportē kāda tieši vērtīga lieta, un protams arī īpašuma aizsardzība. Pasūtot servisu tikai no uzticamas kompānijas būs droši, jo tiem uzņēmumiem standartā ir visi sertifikāti un garantijas. Taču ir opcija, kad tiek piemeklēti cita veida drošības risinājumi, kā piemēram, sargs, ko var arī mēģināt noalgot un kas arī apsargās īpašumu. Bet šinī variantā ir diezgan nepārliecinošas garantijas.
Vēl viens variants, ko piedāvā cilvēkiem licencēti uzņēmumi ir tehniskā apsardze, kas ir tiešām ļoti labs un drošs veids. Tādā gadījumā tiek veikta signalizācijas uzstādīšana Jūsu mājās no kuras signāls vai pat video nonāk uz “pulti” sargiem, kas visu diennakti novēro objektus. Tādējādi pie Jums uz mājām dodās ātrās reaģēšanas dienests un vēl izskaidro Jums visu situāciju. Protams, var jau arī pats klients uzlikt signalizāciju uz savām viedierīcēm, bet bez šaubām profesionāļi to visu paveiks ātrāk.
Palikušie 2 varianti ir inženiertehniskais variants un kombinētais, kur visiem saprotams, kas ir kombinētais – vairāku opciju apvienojums, atrodot labāko kombināciju. Turpretim, inženiertehniskais veids ir tas, kad ir izmantoti, piem., dzelzs režģi vai metāla žalūzijas, kā veikalos uz ielas. Tas nenodrošina pilnu aizsardzību, taču viennozīmīgi aizturēs iebrucēju uz ilgu laiku.

Kur izvēlēties mājas drošības aizsardzību, lai varētu gulēt mierīgi?

Pieredzējuši biznesa cilvēki, kas jau sadarbojas ar dažādām apsardzes kompānijām, izceļ, kam tad jāpievērš pastiprināta uzmanība, izvēloties šāda tipa uzņēmumu:
1) Pieredze. Nepastrīdami svarīgs moments, jo darba pieredze atspoguļojas profesionālajā izaugsmē un liela stāža firmas savas darbības laikā ievērojami paplašina savas iespējas.
2) Klienti. Kvalitatīvs apsardzes uzņēmums vienmēr izceļas ar savu lielu klientu auditoriju, un svarīgi ir tieši pastavīgie klienti.
3) Personāls. Sargājot daudzus objektus un personas, protams, ir vajadzīgs ne vienīgi ievērojams speciālistu skaits, bet arī izveidotas ātrās reaģēšanas komandas, kas tad ir un būs gatavas izbraukt arī pēc pirmās trauksmes jebkurā laikā.
4) Tehniskā apsardze ar “pulti”. Viennozīmīgi šis ir viens no kritērijiem, kas atšķir no citām labu apsardzes firmu. Drošības panelis ļauj saņemt trauksmes signālu pat tad, kad birojā vai dzīvoklī neviena nav, bet signāls sāk darboties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *