INOVATĪVI RISINĀJUMI TELPU IEKŠĒJĀ UN ĀRĒJĀ APDARĒ

Mūsdienās celtniecības nozarē ir pieejami dažādi inovatīvi materiāli un tehnikas, kas būtiski ietekmē padarīto darbu labāku rezultātu. Celtniecības darbi nebeidzas uzreiz pēc sienu uzsliešanas, gluži otrādi, tie tikai sākas, piemēram, ar griestu montāžu. Daudzi nemaz nezina, ka montāžas darbus veic gan ārējiem griestiem, gan iekšējiem. Iekaramie griesti ir lielisks risinājums komercplatībām, biroju telpām un dažādām ražošanas telpām, protams, tas neizslēdz iespējamību tos uzstādīt arī mājokļos. Šāda veida griesti vispopulārākie ir tieši Loft tipa dzīvokļu īpašnieku vidū, to var apskatīt ražotāju mājas lapā.

KURI IEKARAMIE GRIESTI IR PIEMĒROTI VEIKALIEM?

Klientiem ir iespējams izvēlēties starp trīs veida iekaramajiem griestu veidiem. 90% lielu atvērumu griestos nodrošina open cell, jeb šūnu griesti. Ideāls risinājums tirdzniecības centros un birojos, gaiteņos un zālēs. Šūnas izmēram ir svarīga loma, ja vēlaties apslēpt pie griestiem montētās komunikācijas. Klienti, labprāt, izvēlas arī kasešu griestus. Tie tiek veidoti no iekarama rāmja, kurās tiek ievietotas kasetes moduļu veidā no dažādiem materiāliem un arī gaismas ķermeņi. Katra kasete ir viegli izņemama, attiecīgi radot elastīgas iespējas piekļūt griestu komunikācijām. Alumīnija dēlīšu griesti tiek ražoti no izturīga alumīnija un tērauda. To montāža notiek pamīšus. Ļoti bieži šāda veida griestus izmanto ārtelpās.

VAI ĀRĒJĀS ŽALŪZIJAS NODROŠINA TERMOREGULĀCIJU?

Kad jāizlemj par fasādes apdari, pēdējā laikā ir populāri izvēlēties ārējās žalūzijas. Tās labi izskatās un pilda ne tikai dekoratīvas, bet arī energoefektīvas funkcijas. Šāda veida žalūzija ir statiska un uzstādīta ārpus telpām, attiecīgi tā nav jāregulē un jāmaina tās pozīcija. Ārējās žalūzijas var montēt arī priekšā logiem, regulējot temperatūras un gaismas svārstības telpā. Tiešie saules stari neuzkarsē ēkas fasādi un iespējams telpās uzturēt normālu temperatūru bez ilgas gaisa kondicionēšanas resursu tērēšanas. Fasādes žalūzijas ir iespējams arī krāsot, tādējādi pielāgojot tās pie eksterjera. Visas metāla konstrukcijas ir drošas un kalpos ilgi un godam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *