Kredīts internetā – ņemt vai neņemt?

Pateicoties iespējai pieteikties internetā, kredīts šodien tiek saņemts arī esot mājās. Viennozīmīgi tas jau ir samērā ērti šodienas dzīves ritma ietekmē. Turklāt, kredīts internetā ļauj taupīt laiku kā arī naudu ceļā uz finanšu iestādes filiāli kā arī gaidīšanu rindās, kā tas parasti ir bankās. Kādā veidā tiek dabūti aizdevumi online, kas ir kredītu apvienošana un kas jāņem vērā, kad tiek izvelēts aizdevums, vai cik droši ir sūtīt personīgos datus nebanku kredītiestādēm? Vislabāk jau ir zināt atbildes uz visiem šiem jautājumiem jau pašā sākumā, lai bez bailēm lietot kredītus tiešsaistē. Mēģināsim uzzināt vairāk tālāk.

Cik ļoti kredīts internetā tad ir nepieciešama opcija šodien?

Pievēršoties priekšrocībām un mīnusiem, ko sms kredīti vai pārējie kredīti internetā sevī slēpj, vispirms jāpievēršas tieši mīnusiem. Tad šeit pirmās briesmas rodas kredītņēmēja neuzmanības dēļ. Šeit tiek paņemts kredīts, bet netiek lasīti paša līguma nosacījumi. Parasti, protams, lai pievilināt klientus, var tikt uzrādīts min procentuālais daudzums. Pētot noteikumus, % izrādās daudz lielāks. Kā vēl viena problēma attiecas uz personiskās informācijas nodošanu krāpniekiem. Pasargāt sevi no krāpniecības tomēr ir viegli. Aizdevums online jāformē vienīgi pie uzticamām kredītiestādēm.
Plusi:

  • Izdevība piedalīties dažādās akcijās, kā arī sezonas piedāvājumos;
  • anketas izskatīšanas ātrums, kā arī momentāla naudas saņemšana uz kontu;
  • iespēja atlasīt aizdevumu bez papildus liekiem dokumentiem vai pat ar tādu kredītvēsturi, kas neapmierinātu bankas;
  • šeit nav nepieciešams apmeklēt kredītiestādes filiāli.

Izsniedzot kredītkarti, ir variants iegūt samazinātu % likmi un ilgāku atmaksas periodu. Dažas bankas piedāvā jauniem klientiem nenākt atvērt kontu un parakstīt visus dokumentus. Bankas kurjers pats piegādās dokumentus uz Jūsu adresi un Jūs dabūsiet savu kredītu.

Veicot kredītu apvienošanu, iespējams apvienot kredītus no dažādām bankām vai citām kredītiestādēm vienā, kur būs izdevīgākie nosacījumi.

Saprotams, ka tiešām kredīti internetā jau ir daudzsološa joma, kura sniedz iespēju iegūt patīkamus nosacījumus. Lai pasargātu savas intereses, vienmēr ir rūpīgi jāpārlasa visi dokumenti, bet pirms tam, kā izvēlēties kreditēšanas iestādi, uzziniet vairāk par klientu atsauksmēm. Apsveriet ne tikai procentu likmi, bet arī kopējo summu, ko naksies pārmaksāt, tā parasti ietver komisiju vai papildu pakalpojumus.

SMS kredīti – pamata nianses

SMS kredīts jau ir mikrokredīts, kas tiks saņemts, nosūtot pieprasījumu kredītiestādei ar īsziņu. Tāds aizdevums ir ļoti vienkāršs un ļauj dabūt finansējumu, sēžot mājās, pie tam nav vajadzīga pieeja interneta pieslēgumam. Mūsu valstī sms kredīti pazīstami jau sen un vēl starp iedzīvotājiem šāds kredīts ir diezgan pieprasīts.
Svarīgākie ieteikumi kredītņēmējam būtu:

  • SMS kredīts jāpiesaka tikai drošā finanšu iestādē, kura reģistrēta kredītiestāžu valsts reģistrā. Šajā sfērā pastāv daudz krāpniecības gadījumu.
  • Rūpīgi izvērtējiet nepieciešamību kreditēties, jo % par ātrajiem kredītiem ir ļoti lieli, kā arī kredīta termiņš ir īss.
  • Pirkumu veikšanas cienītājiem sms kredīts dažreiz paliek par ieradumu, tā kā tas ir ļoti pieejams. Mēģiniet sevi ierobežot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *