NO PAGALES LĪDZ MĀJOKLIM – KOKMATERIĀLU IZMANTOŠANA SADZĪVĒ

Jebkuram latviešu cilvēkam ar koksni ir īpašas attiecības. Tas ir dabīgs materiāls, kas mijiedarbojas ar cilvēka ikdienas gaitām jau no laika sākuma. Pagales silda pavardu un koka nami atgādina par nemaz ne tik seniem laikiem. Ir daudz un dažādu veidu kā kokmateriālus ieviest mūsu ikdienā – kvalitatīvas dārza mēbeles, lapenes, funkcionālas vasarnīcas un dārza mājiņas. Tās ir tikai dažas opcijas no visa, ko iespējams šeit pasūtīt un iegādāties. Ja vēlaties ko īpašu, kas nav atrodams preču katalogā, prasmīgie amatnieki noteikti spēs palīdzēt.

TERASES MĒBELES, LAPENES UN GARĀŽAS – PASŪTI SEV VAJADZĪGO

Ir dažādi veidi kā sava īpašuma plašumus piepildīt ar noderīgām koka palīgēkām. Šķūnis, lapenīte, garāža vai nojume – iespējas ir daudz un dažādas, atliek vien izvēlēties piemērotākās. Esat apsvēruši ideju par pirts celtniecību savā īpašumā? Katram no mums nāktu tikai par labu pirtī uzmest garu un relaksēties jaukā kompānijā vai romantiskā divvientulībā. Varbūt vēlaties dārza nojumi vai garāžu savam auto? Koka palīgēkas un koka mēbeles, uzstādītas un izvietotas pagalmā, rada īpašu atmosfēru. Savukārt tie, kuri dzīvo dzīvoklī, varētu novērtēt iespēju uzstādīt savos mazdārziņos vasarnīcas vai dārza mājiņas, kas, nepieciešamības gadījumā, var būt arī apdzīvojamas. Arī mazdārziņus var papildināt ar dabīgām koka dārza mēbelēm patīkamākai atmosfērai.

KĀ VEIDOJAS PASŪTĪJUMU IZPILDES GAITA?

Visas ražotās preces ir veidotas no augstākās kvalitātes kokmateriāliem, ieguldot ne tikai darbu, bet arī sirdi un dvēseli. Iespējams iegādāties arī jau gatavas šūpoles un smilšu kastes rotaļām bērniem, tirdzniecības kioskus, āra tualetes un Separett tualetes, kas ir inovatīvs Skandināvu izgudrojums un ideāli piemērots uzstādīšanai vasarnīcās. Preču pasūtīšana ir ļoti detalizēta, jo ietver dažādas pozīcijas – nepieciešamos materiālus, montāžas un uzstādīšanas procesu un, protams, budžetu, kādā būtu vēlams iekļauties. Katrs pasūtījums ir pieejams piegādei visā Latvijas teritorijā, un cena atkarīga no pasūtījuma apjoma. Visas koka konstrukcijas ir iespējams samontēt pašu spēkiem, taču, ja vēlaties palīdzību šajā jomā, tad montāžas tāme tiek izstrādā atsevišķi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *