Kur labot riepas un diskus Dreiliņos?

Automašīna bez riepām nav iedomājama, ta pat kā cilvēks bez kurpēm. Auto riepu nolietojums kā arī tehniskais stāvoklis noteikti ir ļoti svarīgs drošības rādītājs. Mašīnai jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai lietotas auto riepas. Mašīnas riepas noteikti ir nopērkamas plašā cenu amplitūdā. Pirms riepu nopirkšanas, vienmēr iesakām konsultēties ar riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Auto riepu servisi bieži nodrošina arī riepu uzglabāšanas pakalpojumus.

Kas jāzina par mašīnas diskiem?
Riepu garāža parasti nodrošina dažāda stila konsultācijas, kas noteikti ir saistīti ar riepām un diskiem. Mašīnas lietie diski kalpo ne tikai vizuālajam noformējumam, bet arī auto riepas un riteņa aizsardzībai. Pastāv dažāda stila mašīnas diski – lietie automašīnu diski, kaltie auto diski, tērauda automašīnu diski un citi. Mašīnas riepu montāža bez šaubām ietver arī disku apkopi, tālab mašīnas riepu garāža bez šaubām parūpēsies arī par tiem. Jebkurš mašīnas riepu serviss nodrošina ne vien riepu maiņu un arī disku apkopi, bet arī auto riepu uzglabāšanas pakalpojumus un auto riepu balansēšanu.

Vasaras mašīnas riepu sezona Latvijā.
No 1. oktobra līdz pirmajam martam Latvijā drīkst braukt tikai, ar ziemas riepām aprīkotos automobīļos. Riepu garāžās un servisos noteikti ir iespējams iegādāties gan pavisam jaunas, gan lietotas ziemas riepas. Galvenā atšķirība jaunām un arī lietotām riepām noteikti ir to lietošanas ilgumā un cenā, kas var būt pat četrdesmit procentus zemāka, ja tiek pirktas maz lietotas auto riepas vai riepu komplekti. Ar vasaras riepām noteikti ir līdzīgi. Lietotu vasaras riepu cena ir gandrīz uz pusi zemāka. Pirms jaunu vai arī lietotu mašīnas riepu meklēšanas, iesakām konsultēties ar speciālistiem, lai gūtu labāku nojausmu par to, kādi ir lietotu un arī mazlietotu riepu plusi un arī mīnusi, ja ir plāns iegādāt lietotas riepas.

Riepu garāža Dreiliņos.
Ērta riepu garāža ir atrodama Ulbrokā. Tur nodrošina arī riepu noliktavas pakalpojumus, kuras ir izdevīgi tiem, kuriem nepieciešams nodot glabāšanā savus nesezonas mašīnas riepu komplektus, taču mājās vai garāžā tam nav vietas. Ubrokā kā arī Rīgā iespējams pārliecināties par savu riepu komplekta gatavību sezonai. Riepu serviss piedāvā visa veida mašīnas riepu un auto disku apkopes servisu, sākot ar riepu balansēšanu un beigās ar riepu kā arī disku labošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *