MĪKSTO MĒBEĻU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS.

Ļoti daudzos mājokļos dīvāns ir dzīvojamās istabas karalis un, nereti, iekārtojot dzīvojamo platību, tā ir pati pirmā mēbele, kas tiek iegādāta. Lai nopirktu ideālu dīvānu, iesākumā jāsaprot, pēc kādiem kritērijiem to izvēlēsieties. Kad ir atrasts ideālais dīvāns, kas atbilst gan mīkstuma, gan izmēra, gan funkciju prasībām, var sākt izbaudīt visas ērtības, taču, nevajag aizmirst par piemērotu mīksto mēbeļu kopšanu. Dīvāni un citas mīkstās mēbeles izmanto visa ģimene un arī mājdzīvnieki, tādēļ, lai tas ilgāk kalpotu un nezaudētu ne tikai savas funkcionālās, bet arī vizuālās īpašības, dīvāni un klubkrēsli regulāri jātīra. Dīvānu tīrīšanas serviss ir ērts un viegli izmantojams. Process ir ātrs, jo mēbeļu tīrīšana notiek uz vietas un pakalpojuma sniedzējs dodas pie pasūtītāja. Dīvānu tīrīšana mājās ir ērts un patīkams pakalpojums, jo tiek sniegts ekselents serviss, neizejot no mājām.

Uzzini vairāk – https://divanueksperti.lv/

MĪKSTO MĒBEĻU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA MĀJOKLĪ.
Daudziem būs pārsteigums, ka šāda veida pakalpojums nav nedz laikietilpīgs, nedz dārgs un sarežģīts. Daudz kas ir atkarīgs no mēbeles izmēriem, netīruma pakāpes un arī mēbeles pārklājuma auduma. Kad tiek pieteikts mēbeļu tīrīšanas serviss, darbinieki pie klienta ierodas ar visu nepieciešamo lieliska rezultāta radīšanai. Pēc mēbeles stāvokļa novērtēšanas, viss tīrīšanas process norisinās aptuveni stundu, kas ir pārsteigums daudziem pakalpojuma saņēmējiem. Tiek izmantota gan sausā tīrīšanas tehnika, gan slapjā, turklāt, nav pamats uztraukumam par to, ka dīvāns varētu ilgi žūt, jo parasti tas notiek dažu stundu laikā. Arī pēc darbu paveikšanas viss tiek sakopts un sakārtots, kas ir vēl viens plus pakalpojuma sniedzējam. Apšuvuma materiāls, mēbeles veids un arī izmēri spēlē lielu lomu pakalpojuma cenas noteikšanai. Cenas tiek piemērotas gan fiksētas, gan mainīgas, atkarībā no mēbeles veida, izmēriem un materiāla.

PAKLĀJU UN MATRAČU ĶĪMISKĀS TĪRĪŠANAS PAKALPOJUMS.
Interesentiem tiek piedāvāta arī citu tapsēto un mīksto mēbeļu un aksesuāru tīrīšanas opcija. Daudzi novērtēs to, ka ir iespējams iztīrīt arī paklājus bez vajadzības tos pārvest ārpus mājām. Arī tīrot paklājus, sākotnēji tiek izvērtēts gan materiāls, no kā tas taisīts, gan tīrības pakāpe, lai varētu veiksmīgāk piemeklēt piemērotu tīrīšanas veidu. Paklāju ķīmiskā tīrīšana notiek ātri un bez papildus nekārtības radīšanas. Paklāju tīrīšanas izmaksas robežojas no pieciem līdz desmit eiro par kvadrātmetru. Klubkrēslu, biroja krēslu, matraču un pat spilvenu tīrīšanas pakalpojums arī ir pieprasīts klientu vidū. Arī šie pakalpojumi tiek veikti pie klienta mājās vai ofisā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *