Par Book of Ra.

Book of Ra un dažādas šīs spēles versijas, tajā skaitā arī Deluxe, aizrautīgākie azartspēļu un tieši video spēļu cienītāji pazīst jau gadiem. Šie spēļu automāti ir atrodami jebkurā spēļu zālē vai kazino visā pasaulē, turklāt, attīstoties tehnoloģijām, ir iespējams šīs spēles spēlēt arī datorā vai viedierīcēs, kā arī  to ir iespējams darīt arī pilnīgi bez maksas, izmantojot spēļu naudu.

Spēle ir ļoti vienkārša savā būtībā un ideāli piemērota tiem, kuri ar spēļu automātiem un video spēlēm ir uz Jūs. Tai ir 5 ruļļi un 9 izmaksas līnijas un spēles stāsts vēstī par kādu pētnieku, kurš mēģina atrisināt mistiskās Ra grāmatas noslēpumus.

 

Kā spēlēt Book of Ra videospēli?

Spēles spēlēšana ir ļoti vienkārša, pat ja spēlētājam nav daudz pieredzes ar video spēļu automātiem vai šo spēļu tiešsaistes versijām. Ja vēlaties, varat pielāgot likmes lielumu un izmaksas līniju skaitu, taču parasti iesaka spēlēt visās 9 līnijās, lai maksimāli palielinātu potenciālā laimesta apmēru. Lai sāktu spēlēt ir tikai jānospiež poga ar nosaukumu SPIN.  

Book of Ra ir iespēja laimēt, ja noteikti simboli parādās vismaz divas vai trīs reizes vienā izmaksas līnijā no kreisās uz labo pusi. Lai uzzinātu katra simbola vērtību, nepieciešams nospiest pogu PAYTABLE. Arheologa simbols ir visvērtīgākais, kas ļauj līnijas likmi palielināt pat 5000 reižu! Simbolu Book of Ra simbols, jeb simbols ar grāmatas attēlu ir tas, ko cer ieraudzīt ikviens, jo tas atver brīvo griezienu spēles režīmu, kas ir ļoti vērtīgs.

Brīvo griezienu režīms.

Brīvo griezienu režīmā sākotnēji bez maksas ir iespējams spēles ruļļus griezt 10 reizes. Šī režīma laikā ir iespējams iegūt brīvos griezienus vēl un vēl. Tiesa gan, tas nenotiek pārāk bieži, bet kad tas notiek, tad spēlētājs ir izvilcis laimīgo lozi, jo savu sākuma likmi šādā veidā ir iespējams palielināt neskaitāmas reizes.

 

Kā var noprast, spēlēt un laimēt ir ļoti viegli, turklāt Book of Ra ir spēle, kas ir pazīstama ar to, ka vienmēr ir ļoti dāsna pret saviem spēlētājiem un teju vienmēr izmaksā laimestus. Iespējams arī tas ir viens no iemesliem, kādēļ izstrādātāji radīja spēles Deluxe versiju, kas piedāvā par vienu izmaksas līniju vairāk, kas savukārt, nozīmē to, ka iespējams laimēt vēl vairāk!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *