Totalizators – kā spēlēt un gūt panākumus?

Noteikti, ka šāds jautājums nodarbina ik katru, kurš kaut reizi mūžā ir izmēģinājis roku un laimi likmju likšanā totalizatoros un sporta likmēs. Šī iemesla dēļ piedāvājam nelielu ieskatu totalizatoros izmantotajos terminos. Sporta likmes tiek sauktas par totalizatoriem, taču ne visi totalizatori ir sporta likmes.

Bukmeikeri nereti piedāvā likmes likt arī uz dažādiem politiskiem un kultūras notikumiem, piemēram, Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētājiem, vai dod iespēju paredzēt vēlēšanu rezultātus. Saprotams, ka šādos gadījumos standarta sporta spēļu termini netiks piemēroti. Piedalīties totalizatoros nemaz nav sarežģīti, turklāt, varat šo jēdzienu skaidrojumu izmantot kā nelielu špikeri nākošajā reizē, kad vēlēsieties piedalīties sporta likmju likšanā.

 

Ilgtermiņa likmes – šīs likmes tiek liktas krietnu laiku pirms paša sporta notikuma. Īpaši izplatīts šis totalizators ir nosakot kādu pasaules kausa saņēmēja valsti vai komandu.

Āzijas handikaps – īpaši populārs likmju veids Āzijas valstīs. Tas pieļauj elastīgāku rezultātu paredzēšanu, piemēram, ierasts handikaps ir +1 un -1, bet Āzijas handikaps piedāvā arī ¼, ½ un ¾ iespēju.

Baņķieris – likmes veids, kas var tikt pievienots jau esošajai likmei un dod iespēju laimēt vairāk, ja rezultāts ir atminēts pareizi;

Dubultlikme ir iespēja laimēt divreiz vairāk, protams, tikai tādos gadījumos, kad abas likmes ir atminētas pareizi;

Dubultiespēja ir likmes veids, kurā trīs rezultāti ir apvienoti divos, piemēram, ja komandas A uzvara, komandas B uzvara un neizšķirts tiek skaitīti kā trīs rezultāti, tad neizšķirts var tikt pievienots vienas vai otras komandas likmei.

FIksēta koeficienta likme ir vispopulārākā, jo nosaka precīzi cik daudz spēlētājs var laimēt;

Handikaps ir sistēma, kas padara vienu vai otru komandu pievilcīgāku spēlētājiem;

Īpašās likmes – saprotams, ka katrs vēlas nopelnīt un piesaistīt jaunus klientus, tajā skaitā bukmeikeri, tādēļ tiek piedāvātas papildus likmes, kas sniedz iespēju paredzēt dažādus spēļu notikumus, kas parasti netiek piedāvāti, piemēram, cik daudz stūra sitienu tiks veikts spēlē un tamlīdzīgi.

Koeficients ir skaitlis, ar ko tiek reizināta likme, lai saprastu, cik daudz naudas tiks laimēts;

Likme uz vienu notikumu ir vienkāršākā no likmēm un otrs populārākais likmju veids ir Maču likmes un puslaiku likmes.

Reizinātājlikme ir iespēja laimēt vairāk, ja visas likmes ir pareizi atminētas;

Kompleksās likmes  – kombinētas likmes, kas tiek veiktas uz dažādiem sporta notikumiem.

Trīskāršā likme ir reizinātājlikme, kas likta uz trīs notikumiem.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *